POŠTOVNÉ:

Expresné doručenie do 24 hodín.
Pre našich ctených zákazníkov vynakladáme maximálne úsilie, aby objednaný tovar bol čo najskôr doručený, preto balíky odosielame najrýchlejšie ako je to možné. Objednávky balíme každý deň ako nám to umožňujú naše kapacity. Expresé doručenie do 24 hodín znamená, že ak si zákazník objedná daný tovar do 12:00 daného dňa, neustále sa snažíme aby tovar bol ešte v daný deň vyexpedovaný a doručený nasledujúci deň. Pre expresné doručenie Vás žiadame dopísať do poznámky v predposlednom kroku objednávky "EXPRESNE DORUČENIE".

Štadnardne doručenie do 24/48 hodín.
Tovar štandardne doručujeme do 24/48 hodín od vytvorenia objednávky snažíme sa objednávky posielať v čo najkratšom možnom čase od ich vytvorenia.


99% objednávok je odosielaných do 24 hodín od ich vytvorenia.

BALÍKY (OBJEDNÁVKY) odosielame každý pracovný deň a taktiež sú doručované každý pracovný deň okrem soboty a nedele.


Skladom máme vyše 460 druhov výrobkov a môže sa stať že máme chvíľkovy výpadok na danom tovare, pre veľký záujem, ale to sa snažíme ihneď eleminovať, čiže tovar je hned vo výrobe, ale to hned zakazníka informujeme o kratkodobom výpadku a zákazníkovy navrhneme podobnu alternatívu tovaru (tovar hneď odosielame) alebo mu stanovíme termín naskladnenia a odoslania.

Výrobky doručujeme po celom Slovensku a Českej republike!

Ceny poštovného pre SR s dobierkou sú následovné:


- GLS kuriérom je poštovné len 4,64 Eur (doručenie do 24 hodín od odoslania)

Ceny poštovného pre ČR s dobierkou sú následovné:

- GLS kuriérom je poštovné len 6,64 Eur (doručenie do 24/48 hodín od odoslania)

Poštovné sa vždy účtuje len raz, za celú objednávku bez rozdielu na počet výrobkov!PLATBY:

Pre naších ctených zákazníkov sme si pripravili množstvo spôsobov platieb z ktorých si vyberie naozaj každý.

Dobierka 
cena: ZADARMO
Zakazník platí za tovar kuriérovi pri prebratí zásielky, platbu môže uskutočniť buď v hotovosti alebo bezhotovostne platobnou kartou priamo kuriérovi.

Bankový prevod 
cena: ZADARMO
Zakazník platí za tovar predom, kedy pri vytvorení objednávky obdrží na svoj email údaje o platbe (číslo bankového účtu a variabilný symbol). Tovar sa odosiela zákazníkovi po prijatí platby, to môže trvať 24 maximálne 48 hodín od uskutočnenia platby.

Platba TRUSTPAY cena: ZADARMO


ONLINE PLATBA PLATOBNOU Kartou - TRUSTCARD
cena: ZADARMO