GRAVÍROVANIE A VYPAĽOVANIE DO DREVA

Vypaľujeme od jedného kusa, blahopriania, želania, firemné logá. Navrhnite si vlastný text a my Vám ho vypálime/vygravirujeme do dreva.

Stačí si vybrať drevený výrobok napísať text (v poslednom kroku objednávky do poznámky) alebo nám to zaslať emailom, my vám spravíme grafický návrh a ak sa Vám bude páčiť bezproblémov to vypálime.

Gravirovanie blahoželania na dosku v rozmere 11x10 cm s grafickým návrhom a doskou už za 9,9 eur.

Firemné gravírovanie doštičiek, varešiek alebo kuchynského náradia pri odberoch od 50 ks ZADARMO.

Ponúkame Vám možnosť vypálenia alo gravírovania loga na naše drevené predmety a to dosky, varešky a ostatné drevené náradie podľa potreby. Logo sa vypaľule digitálne alebo pomocov matrice záleži to od počtu kusov. Pri väčšom počte je efektívnejšie vypaľovanie pomocou matrice. Celý proces je jednoduchý vyberiete si  požadovaný drevený výrobok zašlete nám emailom vaše logo v krivkách (softvér Corel /súbor s príponou *.cdr/) a o celý postup sa postaráme. Ak potrebujete reklamné predmety z našej širokej ponuky vieme Vám na nich vyzobraziť vami požadované logo alebo iné grafické zobrazenie.
Cenová ponuka záleži od veľkosti loga a množstva kusov.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0944 577 364 (Ing. Peter Storinský) alebo e-mailom: p.storinsky@gmail.com